Historické vojenské uniformy a výstroj

VÝKUP A PRODEJ MILITARIÍ

VÝKUP

Vykupujeme převážně militaria z období do r. 1960, především pak armád, četnictva, policie a dalších uniformovaných sborů Rakousko-Uherska, československých legií v Rusku, Itálii a Francii, Československé 1. republiky i poválečného období, Německa z období 1. sv. války i Třetí říše, Ruska a SSSR jak z 1. sv. války, tak 2. sv. války a meziválečného období, československých zahraničních i domácích jednotek z 2. sv. války (Samostatná obrněná brigáda ve Velké Británii, československé perutě R.A.F., Svobodova východní armáda, Vládní vojsko, četnictvo, policie), ale výběrově i uniformovaných sborů jiných zemí a období. 

Co je předmětem výkupu?

Sběratelsky zajímavá jsou nejrůznější militaria, výběrově např.: uniformy-saka, kabáty, kalhoty, opasky, přezky, čepice-brigadýrky, lodičky a kšiltovky, ocelové a tropické přilby, odnaky, kříže, řády a vyznamenání, nášivky a označení na uniformy, dokumenty, personalia, vojenské příručky, fotografie, fotoalba, maskovací oděvy, celty, sumky na náboje a zásobníky, pouzdra na pistole, důstojnické brašny, zimní vatované kabáty, kalhoty, kukly a rukavice, kožichy, chladné zbraně-bodáky, bajonety, dýky, kordíky, šavle a útočné nože, pilotní výstroj-kukly, kombinézy, brýle, dýchače, vojenský porcelán a příbory, ale také vojenská vozidla a různé zbylé díly z nich...

Střelné zbraně vykupujeme v souladu se zákonem o zbraních a střelivu pouze do roku výroby 1890.

Nabídněte cokoli, prodej je vždy otázkou oboustranné dohody. Osobní prohlídka je vždy lepší než sebelepší popis nebo fotografie. Výkupní cena každé reálie je určena jednak poptávkou (tedy neznamená, že když je něco staré nebo je na tom hákový kříž, je to nutně cenné), a jednak stavem (sběratelé preferují reálie většinou ve stavu, v jakém byly po výrobě nebo při běžném používání; prostřílené a prorezlé přilby, obroušené dýky s vylámanými znaky a uniformy naskrz prožrané moly jsou většinou dobré toliko jako levná dekorace na zeď).

Kamenný obchod Vám zaručuje jistotu solidního partnera jak při výkupu, tak při prodeji. Nenechte se balamutit internetovými šmelináři, vydávajícími se za sběratele a vylepšujícími si nezdaněným výdělkem rodinný rozpočet.

PRODEJ

Prodejní nabídka je samozřejmě závislá na zásobách zboží, ale především na momentálním výkupu, který je vždy nepředvídatelný. Na těchto stránkách naleznete v různých kategoriích nabídku militarií, která je ovšem pouze výběrová a zdaleka nevypovídá o kompletním sortimentu. Nejsme internetový obchod, již přes dvacet let jsme obchod kamenný, jehož politikou je umožnit zákazníkům výběr a dokonalou osobní prohlídku nabízeného zboží. 

Proto neváhejte a navštivte nás v naší otevírací době přímo!

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode