Historické vojenské uniformy a výstroj

PO VÍCE NEŽ 27 LETECH BYLA S KONCEM ZÁŘÍ ZRUŠENA KAMENNÁ PRODEJNA V KOŠICKÉ 32 VE VRŠOVICÍCH. VÝKUP I PRODEJ POUZE PŘES E-MAIL NEBO FACEBOOK.

V pátek 11. září je z technických důvodů zavřeno.
 

NABÍDKA ZBOŽÍ

24.02.2013 12:32

Nabídka zboží na tomto webu je samozřejmě, vzhledem ke kapacitě, omezená a pouze orientační. Není možné zde prezentovat několik tisíc položek i s fotografiemi, stejně tak není možné odpovídat na dotazy typu "co všechno máte v nabídce z druhé světové války", ani zasílat fotografie veškeré nabídky mailem. Info o ceně konkrétního zboží, případně orientační fotografie do mailu je samozřejmostí. Kouzlo a výhoda kamenného obchodu ale spočívá právě v tom, že si můžete osobně všechny nabízené reálie prohlédnout, osahat, zhodnotit a na místě zakoupit.

Proto neváhejte, a NAVŠTIVTE NÁS OSOBNĚ!

 

VÍTEJTE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

20.02.2013 16:11

Po letech negativních odpovědí na otázku, zda máme webové stránky, jsme konečně pozitivní. Web je takový, jaký je, jaký dokáže stvořit profesionální historik, duševně žijící v minulém století. Není to internetový obchod, který Vám naservíruje všechny informace a fotografie až pod nos. Je to stručný kontaktní přehled s několika aktuálními informacemi. Ostatně kamenný obchod je od toho, aby si mohl zákazník zboží prohlédnout, osahat a vybrat osobně, bez omylů a dezinformací, způsobených naschvál špatně udělanými fotografiemi a napřesným popisem.

Takže...těšíme se na Vaši návštěvu :-)

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode